Ładownie ... Loading depends on your connection speed!

Kosmetyki profesjonalne do mezoporacji i mezoterapii bezigłowej.

Pokazuje wszystkich 4

list
grid
Sale!
JALUPURE. 100% czystego kwasu hialuronowego.

100% Pure Hyaluronic Acid JALUPURE

JALUPURE to czysty, 100% koncentrat mikronizowanego kwasu hialuronowego. Uzupełnienie kwasu hialuronowego jest niezwykle istotne z punktu widzenia ożywienia wszystkich warstw macierzy tkanki łącznej i poprawy ich funkcjonalności. Ten najnowszej generacji kwas hialuronowy JALUPURE o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej redukuje zmarszczki i sprawia, że skóra staje się gładsza, lepiej odżywiona i bardziej zrelaksowana. Dzięki zaawansowanej technologii przezskórnego transportu, kwas hialuronowy dostarczany jest do różnych warstw skóry.

Pojemność: 50 ml. Zużycie na zabieg: ok. 1 ml – 2 ml.

440zł 390zł
Sale!
Serum STRIACARE. Usuwanie, minimalizowanie rozstępów.

Minimizing Stretch Marks Booster Serum STRIACARE

Wyjątkowe serum STRIACARE jest pełne wysoce aktywnych składników, które pomagają zapobiegać oraz zwalczać już istniejące rozstępy. Dotyczy ro również rozstępów, które pojawiają się podczas ciąży, okresu karmienia piersią, zmiany diety, w okresie intensywnego wzrostu lub w wyniku uprawiania sportu. STRIACARE posiada unikalną formułę, która zmniejsza głębokość, wielkość oraz widoczność rozstępów.

Pojemność: 50 ml. Zużycie na zabieg: ok. 5 ml.

420zł 370zł
BioStria. Usuwanie rozstępów.

BioStria (BioStriae)

Preparat BioStria to dedykowana mieszanka naturalnych substancji aktywnych o działaniu stymulującym i regenerującym. BioStria stymuluje zewnętrzny mikroobieg, dzięki czemu otrzymujemy znacznie wzmocnioną i bardziej zwartą skórę. W ten sposób wpływamy i usuwamy względnie stare rozstępy. W wyniku działania BioStria otrzymujemy natychmiastowe wygładzenie szorstkiej powierzchni skóry i znaczną poprawę napięcia struktury, kolorytu oraz ogólną poprawę wyglądu skóry.

Pojemność: 60 ml.

55zł
JALUDERM. 100% czystego kwasu hialuronowego.

JALUDERM (Hyaluderm). Wypełnianie głębokich zmarszczek.

Efektywną formułę kwasu hialuronowego (100 % kwasu hialuronowego) o nazwie Jaluderm stworzono specjalnie do zabiegów mezoporacji w celu szybkiego i skutecznego pozbycia się zmarszczek mimicznych oraz zmarszczek starczych. Dzięki odpowiedniej budowie tego preparatu i jego wyjątkowej zdolności do zachowania wody w skórze, już od pierwszego zabiegu otrzymujemy zdecydowane nawilżenie i wygładzenie szorstkiej powierzchni naskórka. Ponadto Jaluderm powoduje uporządkowanie struktury włókien kolagenowych, co ma zdecydowany wpływ na ich napięcie. Następuje równocześnie poprawa kolorytu i ogólnego wyglądu skóry. Jaluderm używamy głównie do twarzy, biustu i szyi, jednak z powodzeniem możemy nim również „zasilać” zabiegi na brzuchu i udach.

Pojemność: 50 ml.

450zł
Mobile version: Disabled