Ładownie ... Loading depends on your connection speed!

Kosmetyki profesjonalne do mezoporacji i mezoterapii bezigłowej.

Pokazuje wszystkich 8

list
grid
Sale!
JALUPURE. 100% czystego kwasu hialuronowego.

100% Pure Hyaluronic Acid JALUPURE

JALUPURE to czysty, 100% koncentrat mikronizowanego kwasu hialuronowego. Uzupełnienie kwasu hialuronowego jest niezwykle istotne z punktu widzenia ożywienia wszystkich warstw macierzy tkanki łącznej i poprawy ich funkcjonalności. Ten najnowszej generacji kwas hialuronowy JALUPURE o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej redukuje zmarszczki i sprawia, że skóra staje się gładsza, lepiej odżywiona i bardziej zrelaksowana. Dzięki zaawansowanej technologii przezskórnego transportu, kwas hialuronowy dostarczany jest do różnych warstw skóry.

Pojemność: 50 ml. Zużycie na zabieg: ok. 1 ml – 2 ml.

440zł 390zł
Mesofill CELL. Usuwanie uporczywego cellulitu.

Mesofill CELL

Bardzo bogata formuła Mesofill CELL zawiera mieszankę skutecznych składników aktywnych podanych w dawkach leczniczych. Ułatwia drenaż, tym samym usuwając uporczywy tłuszcz. Zapewnia gładkość i poprawę elastyczności skóry, a także niewiarygodnie skutecznie redukuje cellulit.

Pojemność: 50 ml. i 500 ml.

60zł550zł
Mesofill SLIM. Usuwanie tkanki tłuszczowej.

Mesofill SLIM

Formuła kosmetyku Mesofill SLIM została zaprojektowana do zabiegów usuwania i redukcji złogów tłuszczu oraz do modelowania sylwetki. Mesofill SLIM zawiera unikalną kompozycję składników aktywnych, które stymulują lipolizę – usuwanie komórek tłuszczowych, dzięki czemu możliwa jest redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej w szczególnie problematycznych miejscach. Ponadto, formuła ta zawiera wysoce aktywne składniki, które poprawiają jędrność i elastyczność skóry.

Pojemność: 50 ml. i 500 ml.

60zł550zł
Sale!
Serum LIPOLUTION. Usuwanie cellulitu i tkanki tłuszczowej.

Slimming Booster Serum LIPOLUTION

Innowacyjna formuła Mesofill Booster Serum LIPOLUTION przeznaczona jest do polepszania działania lipolitycznego. LIPOLUTION w połączeniu z Mesofill Slim i Mesofill Cell jest stosowany do zwalczania nadzwyczaj uporczywego i trudnego do usunięcia cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej, zwłaszcza w obszarze brody, bioder i brzucha. Zastosowana mieszanka składników w połączeniu z Mesofill Slim i Mesofill Cell działa synergistycznie, dzięki czemu zabieg ten jest jeszcze bardziej efektywny a efekty w krótkim czasie znacznie większe.

Pojemność: 50 ml. Zużycie na zabieg: ok. 5 ml.

420zł 370zł
Sale!
Serum LYSOCELL. Drenaż, obrzęki, cellulit.

Draining and Slimming Booster Serum LYSOCELL

To nowoczesne serum wykazuje działanie wzmacniające tkanki poprzez poprawę krążenia i zmniejszenie retencji wody. Silnie działające składniki, po wniknięciu w skórę, zmniejszają ilość złogów tłuszczowych oraz zwiększają produkcję kolagenu, dając tym samym jędrniejszy, mocniejszy i młodszy wygląd skóry. Serum LYSOCELL zapewnia skórze gładkość, elastyczność oraz redukuje uporczywy cellulit.

Pojemność: 50 ml. Zużycie na zabieg: ok. 5 ml.

420zł 370zł
BioCell. Usuwanie, redukcja cellulitu.

BioCell (BioCellu)

Preparat BioCell to antycellulitowa formuła serum do zabiegów na ciało. BioCell bogaty jest w aktywne substancje, które działają na strefy występowania cellulitu. Preparat zapewnia szybszą redukcję tkanek tłuszczowych, a tym samym wpływa na ich lepszą zwięzłość. Dzięki BioCell poprawia się znacznie wygląd skóry.

Pojemność: 70 ml.

55zł
BioSlim. Usuwanie tkanki tłuszczowej.

BioSlim (BioAdipose)

Zdecydowane wyszczuplanie wybranych obszarów z nadmiarem tkanki tłuszczowej. BioSlim jest skuteczną formułą likwidującą miejscowe złogi lipidowe. Aktywne składniki preparatu: zielona kawa, guarana, gorzka pomarańcza, aloes, to zaledwie część biologicznych aktywatorów, jakie zawiera emulsja BioSlim, która z dużą łatwością penetruje skórę, redukuje cellulit oraz wywołuje efekt drenowania, odchudzania i modelowania skóry.

Pojemność: 60 ml.

55zł
JALUDERM. 100% czystego kwasu hialuronowego.

JALUDERM (Hyaluderm). Wypełnianie głębokich zmarszczek.

Efektywną formułę kwasu hialuronowego (100 % kwasu hialuronowego) o nazwie Jaluderm stworzono specjalnie do zabiegów mezoporacji w celu szybkiego i skutecznego pozbycia się zmarszczek mimicznych oraz zmarszczek starczych. Dzięki odpowiedniej budowie tego preparatu i jego wyjątkowej zdolności do zachowania wody w skórze, już od pierwszego zabiegu otrzymujemy zdecydowane nawilżenie i wygładzenie szorstkiej powierzchni naskórka. Ponadto Jaluderm powoduje uporządkowanie struktury włókien kolagenowych, co ma zdecydowany wpływ na ich napięcie. Następuje równocześnie poprawa kolorytu i ogólnego wyglądu skóry. Jaluderm używamy głównie do twarzy, biustu i szyi, jednak z powodzeniem możemy nim również „zasilać” zabiegi na brzuchu i udach.

Pojemność: 50 ml.

450zł
Mobile version: Disabled