Ładownie ... Loading depends on your connection speed!

Kosmetyki profesjonalne do mezoporacji i mezoterapii bezigłowej.

Parę słów o nas i dostawcach

Parę słów o nas.

Firma AtmaNet powstała w 1999 r i swoją siedzibę ma w Opolu. Przez ponad 13 lat działalności wypracowaliśmy wysokie standardy obsługi klienta. Działamy na wielu płaszczyznach biznesu, współpracujemy zarówno z firmami polskimi jak i zagranicznymi.

Od początku naszej działalności w zakresie kosmetyki, staramy się Wam dostarczać najwyższej jakości produkty i usługi. Nasza działalność w zakresie kosmetyki to m.in. dystrybucja znakomitych kosmetyków oraz urządzeń do mezoporacji Acthyderm.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem profesjonalnych kosmetyków linii BioLine oraz linii Mesofill. Reprezentujemy dwie znakomite włoskie firmy: Microlab International w zakresie wyłącznej dystrybucji kosmetyków linii BioLine oraz Aesthelab w zakresie wyłącznej dystrybucji kosmetyków linii Mesofill.

Nie działamy od „wczoraj”, możesz nam zaufać. Na szalę stawiamy naszą reputację popartą wieloletnim doświadczeniem i zdobytym zaufaniem naszych klientów.

Parę słów o Microlab International

Microlab jest firmą założoną w 1998 roku. Firma zatrudnia pracowników z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą: inżynierów i specjalistów zarówno medycznych jak i technologii IT. Microlab koncentruje się na projektowaniu i produkcji systemów biomedycznych dla medycyny estetycznej i rehabilitacji.

W ciągu ponad 15 lat intensywnej produkcji i badań medycznych, firma stworzyła szeroką gamę zaawansowanych technologicznie urządzeń medycznych i kosmetyki estetycznej, osiągając w ten sposób wiodącą pozycję na światowym rynku dostawców profesjonalnych kosmetyków i urządzeń.

Dziś firma Microlab jest światowym liderem w rozwijaniu systemów urządzeń do przezskórnego podawania leków i dermokosmetyków oferując szeroki zakres zastosowań medycznych. Microlab posiada certyfikaty, zgodnie z EN ISO 9001 i EN ISO 13485. Produkty Microlab wyróżniają się najwyższą jakością, doskonałością techniczną, wydajnością oraz widocznym, ekskluzywnym designem urządzeń. Jesteśmy dumni, że nasze wyroby medyczne i kosmetyczne spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania w zakresie jakości, bezpieczeństwa i skuteczności, co zostało potwierdzone przez najbardziej prestiżowe organów i jednostki certyfikujące: CE – FDA – KFDA – GOST

Firma Microlab ma 2 zakłady produkcyjno-handlowe: we Włoszech i Kanadzie. Największe biura handlowe znajdują się w Austrii, Wielkiej Brytanii i Japonii. Technologie firmy Microlab są prezentowane przez sieć dystrybutorów w ponad 45 krajach na całym świecie.

Parę słów o Aesthelab Biomedical Systems & Research

Aesthelab jest firmą specjalizującą się w dziedzinie badań, projektowania, produkcji i sprzedaży rozwiązań technologicznych dla nieinwazyjnych zabiegów anti-aging i odchudzania miejscowego. Firma zatrudnia zespół specjalistów – inżynierów, fizyków i lekarzy – z blisko 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie biomedycyny i estetyki.

Sukces firmy jest ściśle związany z osobistym wkładem każdego pracownika firmy, na rzecz zachowania najwyższej jakości technologii produkcji, zachowania ekskluzywności każdego z produktów oraz wysokich standardów obsługi indywidualnego klienta. Te cechy to niezaprzeczalne atuty sprawiające, że Aesthelab odnosi znaczące sukcesy w swojej działalności, zachowując jednocześnie pozycję lidera w swojej branży.

Początkowo, badania z zakresu możliwości skutecznego transportu składników aktywnych przezskórnie były prowadzone przez doktorów Renato Torre i Raffaela Salzillo we współpracy z National Research Council, Ministerstwem Edukacji i z kilkoma prestiżowymi uniwersytetami (m.in. Uniwersytet Fryderyka II w Neapolu) i laboratoriami badawczymi we Włoszech i za granicą. Badania te doprowadziły do ​​stworzenia urządzenia i sposobu transportu substancji aktywnych w głąb skóry bez użycia metod iniekcyjnych, jedynie w oparciu o technikę elektroporacji zwanej mezoporacją. Wraz ze stworzeniem urządzenia opracowano dedykowane dermokosmetyki dla osiągnięcia maksymalnych korzyści i efektów z każdego przeprowadzonego zabiegu kosmetycznego. Technika mezoporacji Acthyderm szybko pokazała niezwykłą skuteczność przezskórnego transportu leków bez użycia igieł, zwiększając tym samym bezpieczeństwo zabiegów w dziedzinie medycyny.

Obecnie, badania te opierają się na współpracy kilkunastu specjalistów z różnych dziedzin medycznych i naukowych, które zbiegają się w Akademii Medycznej Anti-Aging (MAGISTRA ANTIAGING MEDICAL ACADEMY), który to ośrodek badawczy jest koordynowany przez dr. Massimiliano Monarca pod kierunkiem naukowym prof Francesco D’Andrea i aktywnie współpracuje z Kliniką Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Plastycznej II Uniwersytetu w Neapolu.

Mobile version: Enabled