Ładownie ... Loading depends on your connection speed!

Kosmetyki profesjonalne do mezoporacji i mezoterapii bezigłowej.
Urządzenie do mezoporacji Acthyderm / urządzenie do mezoterapii bezigłowej. Koszty i dochody.

Urządzenie do mezoporacji Acthyderm to prawdziwy Mercedes wśród urządzeń do profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej i kosmetyki pielęgnacyjnej. W połączeniu z zastosowaniem oryginalnych kosmetyków do mezoporacji linii BioLine oraz linii Mesofill opracowanych przez wynalazcę tego urządzenia Renato Torre wraz z jego zespołem badawczym, otrzymujemy doskonałe narzędzie pracy, oferujące rewelacyjne efekty od pierwszego zabiegu.

Urządzenie Acthyderm to również najskuteczniejsze urządzenie do prawdziwej mezoterapii bezigłowej, o skuteczności znacznie przekraczającej skuteczność innych dostępnych urządzeń do tradycyjnej mezoterapii bezigłowej. Przykład? 50 ml – 70 ml dedykowanego dermokosmetyku wtłoczonego podczas jednego zabiegu, nie sposób nie odczuć poprawy stanu skóry już po pierwszym zabiegu. Twoi Klienci będą Ci wdzięczni za rewelacyjny zabieg i z pewnością umówią się na kolejny.

Nasza oferta to również sprzedaż oryginalnych urządzeń do mezoporacji Acthyderm produkcji włoskiej. Jako wyłączny przedstawiciel producenta na Polskę, oferujemy Wam nowoczesne urządzenie do profesjonalnych zabiegów kosmetyki i medycyny estetycznej – urządzenie do mezoporacji Acthyderm.

Zabiegi mezoporacji Acthyderm możesz wykonywać przez cały rok.

Dzięki specyfice zabiegów mezoporacji: zabiegi bezinwazyjne, brak okresów rekonwalescencji po zabiegach, możliwości przeprowadzania zabiegów bez względu na porę roku –  urządzenie do mezoporacji Acthyderm jest gwarancją przychodu dla Twojego salonu lub gabinetu kosmetycznego przez cały rok. Bez względu czy są to zabiegi na ciało czy na twarz, dzięki kosmetykom hi-tech możesz wykonywać je zarówno w zimie jak i w lecie.

Jeśli odczuwasz typową sezonowość oferowanych przez siebie zabiegów, np. depilacji laserowej, IPL lub zabiegów złuszczających kwasami, to wiesz, że ich częstotliwość wykonywania przekłada się bezpośrednio na przychody Twojego salonu. Zabiegi te najczęściej wykonujesz w zimie i wczesnym latem, gdy Słońce jeszcze niezbyt mocno grzeje. Pomyśl teraz, że zabiegi mezoporacji Acthyderm możesz wykonywać przez cały rok, bez względu na pogodę możesz zaoferować swoim klientom TOP usługę, którą w istocie możesz nawet łączyć z zabiegami wykonywanymi sezonowo, w ten sposób skutecznie będziesz mogła kontynuować program zabiegowy odnowy, rewitalizacji i odżywienia skóry Twoich klientów, przywiązując ich równocześnie jeszcze bardziej do swojego salonu.

Urządzenie do mezoporacji Acthyderm.

Specjalistyczne zabiegi w Twoim salonie, gabinecie.

Urządzenie do mezoporacji Acthyderm ma szerokie pole zastosowań i może być skutecznie stosowane w walce z następującymi problemami dzięki odpowiednio dobranym zabiegom.

Oprogramowanie urządzenia pozwala na wykonanie następujących zabiegów:
» zabiegi silnie liftingujące, np. skórę twarzy,
» zabiegi ujędrniające, np. brzuch, uda, biust, skórę twarzy,
» zabiegi stymulujące pracę skóry,
» zabiegi głęboko nawilżające,
» zabiegi likwidujące nadmiar zlokalizowanej tkanki tłuszczowej,
» zabiegi redukujące i wypełniające zmarszczki,
» zabiegi stymulujące tworzenie się tkanki tłuszczowej – wypełniające, np. pośladki, biust, policzki,
» zabiegi rozjaśniające przebarwienia skóry,
» zabiegi modelujące sylwetkę,
» zabiegi obkurczające popękane naczyńka,
» zabiegi głęboko dotleniające skórę,
» zabiegi leczące zmiany trądzikowe,
» zabiegi leczące problem nadpotliwości,
» zabiegi modelujące np. owal twarzy, pośladki, talię,
» zabiegi redukujące rozstępy, np. ud i brzucha,
» zabiegi redukujące cellulit,
» zabiegi stymulujące wzrost i zabiegi odżywcze dla włosów.

Zwiększenie rozpoznawalności Twojego salonu. Wyróżnij się na tle szarej konkurencji.

Rewelacyjne urządzenie do mezoporacji Acthyderm to również doskonały sposób na wyróżnienie się spośród konkurencji. Dzisiaj, by być widzianym przez Klientów, Twoja oferta musi się czymś wyróżniać na tle konkurencji. Odpowiedz sobie na pytanie, ile salonów w Twojej okolicy wykonuje zabiegi IPL lub mikrodermabrazji a ile salonów oferuje zabiegi mezoporacji Acthyderm. Już wiesz o czym mówimy? Zabiegi mezoporacji Acthyderm, dzięki oryginalnym włoskim kosmetykom są wyjątkowo skuteczne a prawidłowo przeprowadzone dają Twoim klientom usługę, do której chętnie powrócą – czyli wrócą do Twojego salonu.

Zakup urządzenia i możliwości zwiększenia dochodów w Twoim salonie kosmetycznym.

Sprzedaż i dostawa, a tym samym płatność za urządzenie, może być realizowana w wariantach płatności za gotówkę tj. 100% lub płatność w ratach leasingowych.
Koszt materiałów do wykonania profesjonalnego i skutecznego zabiegu mezoporacji Acthyderm zaczyna się już od 35 zł. Sam zabieg mezoporacji trwa od 25 do 30 min. Ceny zabiegów wahają się od 250 zł do 450 zł za 1 zabieg. Jeśli jesteś w stanie wykonać 4 zabiegi mezoporacji na miesiąc to nad czym się jeszcze zastanawiasz :) ? Sezon na zabiegi mezoporacji trwa przez cały rok.

Oryginalne kosmetyki to gwarantowana skuteczność zabiegów.

Mając kontakt z różnymi salonami kosmetycznymi dowiadujemy się czasami, że zabiegi mezoporacji nie zdały u nich egzaminu. Właściciele skarżą się, że klienci nie są zadowoleni, a zła opinia bardzo szybko się rozchodzi pocztą „pantoflową”. Dodatkowo, powszechnie dostępne informacje w internecie na temat rewelacyjnych efektów po zabiegach mezoporacji są według nich mocno przesadzone. Jednak po bliższych rozmowach okazuje się, że salony te stosują zamienniki oryginalnych kosmetyków zamiast oryginalnych lub wykonują zabiegi niewłaściwie. Cóż, nie możemy odpowiadać za błędy w szkoleniu wykonywane przez inne firmy lub stosowanie zamienników przez właścicieli salonów, jednak służymy pomocą, po prostu skontaktuj się z nami.

Pomimo, że w internecie można znaleźć opisy zabiegów i zdjęcia efektów wraz z podaniem jakie kosmetyki stosowano, niektóre salony kosmetyczne na upartego próbują zaoszczędzić kilka złotych kupując właśnie zamienniki. Nasza konkurencja posuwa się naprawdę daleko. Przy zamiennikach zobaczyć możesz już określenie „koktajle do mezoporacji” i „produkt ORYGINALNY”, oczywiście papier wszystko przyjmie. Jedynymi oryginalnymi kosmetykami do mezoporacji Acthyderm są te, które są produkowane i dostarczane przez producenta urządzenia do mezoporacji Acthyderm.  Pozorny zysk przeradza się po jakimś czasie w realną stratę, gdyż klienci nie widzą spodziewanych efektów i rezygnują z kontynuowania terapii.

Zdecyduj się na oryginalne kosmetyki do mezoporacji Acthyderm. Oferując zabiegi mezoporacji musisz swoją ofertę oprzeć na solidnych podstawach, na dwóch nogach, które utrzymają Twój biznes i zachęcą nowych klientów do skorzystania z Twojej oferty. Jedna noga to urządzenie, druga noga to oryginalne kosmetyki. By z sukcesem rozwijać swój biznes musisz pewnie stąpać na dwóch nogach, na jednej możesz tylko skakać i kwestią czasu jest, kiedy się potkniesz i przewrócisz.

urządzenie do mezoporacji, urządzenia do mezoterapii bezigłowejOferowane przez nas kosmetyki do mezoporacji Acthyderm są opracowane, produkowane i dostarczane przez producenta urządzenia do mezoporacji Acthyderm, są również polecane przez Akademię Medyczną w Neaopolu (www.amagistra.com – na tej stronie możesz zobaczyć zdjęcie z zajęć z użyciem urządzenia do mezoporacji).

Wysoko technologicznie zaawansowane urządzenie kosmetyczne – Acthyderm oraz oryginalne kosmetyki polecane przez producenta tego urządzenia zapewnią Ci profity, których oczekujesz. Tylko takie działanie przyniesie Ci wymierne i długoterminowe korzyści, a zadowoleni klienci będą promować Twój salon wśród znajomych. W przeciwnym wypadku mezoporacja będzie dla nich szeroko reklamowanym lecz tak samo mało skutecznym zabiegiem jak mezoterapia bezigłowa lub sonoforeza.

Nie daj się oszukać. Wykorzystanie marki Acthyderm w prezentacjach innych maszyn.

Często zgłaszają się do nas klienci z zapytaniem czy oferujemy już nowy model urządzenia do mezoporacji Acthyderm z funkcją krioterapii. Informujemy, jako przedstawiciel producenta urządzeń do mezoporacji Acthyderm, że nie ma innego, nowszego urządzenia do mezoporacji Acthyderm, niż prezentowane przez nas na zdjęciu POWYŻEJ. Jeśli nowe urządzenie do mezoporacji Acthyderm zostanie wprowadzone, zostaniecie Państwo, na tych stronach o tym poinformowani. Osoby, które proponują Państwu inne urządzenia i mówią, że jest to nowe urządzenie do mezoporacji Acthyderm po prostu was oszukują.

Bo technologia robi różnicę …

Obecnie rynek urządzeń kosmetycznych jest zalewany różnymi cudownymi urządzeniami. Zapewne również codziennie dostajesz kilka ofert na zakup rewelacyjnych urządzeń, może nawet urządzeń, które opisywane są urządzeniami do mezoporacji. Jednak problem jest taki, iż ze względu na wysoką skuteczność zabiegów mezoporacji Acthyderm, fraza „mezoporacja” jest nader często używana a nawet wręcz nadużywana, a takich przykładów, że już nawet urządzenia z typowym zabiegiem jonoforezy czy sonoforezy są określane jako urządzenia z mezoporacją, nie trzeba daleko szukać. Możemy Ci jednak zdradzić, że nawet najlepiej reklamowane urządzenie o najpiękniejszej nazwie nie doścignie w swojej skuteczności i efektywności oferowanego przez nas oryginalnego, włoskiego urządzenia do mezoporacji Acthyderm. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest prosta. Impulsy elektryczne – które są kluczowym czynnikiem gwarantującym maksimum efektów zabiegu mezoporacji, czyli m.in.: sposób modulowania prądu, jego napięcie, natężenie i częstotliwość oraz inne kluczowe parametry zostały opatentowane. Tak więc jeśli oczekujesz maksymalnej skuteczności urządzenia do mezoporacji wybierz urządzenie Acthyderm.

Polscy specjaliści i praktycy polecają Acthyderm

Urządzenie do mezoporacji Acthyderm otrzymało rekomendację wielu polskich i zagranicznych specjalistów i praktyków kosmetyki i medycyny estetycznej.

Ponadto urządzenie do mezoporacji Acthyderm otrzymało nagrodę w kategorii Znakomitość Roku przyznawane przez prestiżowe pismo Kosmetyka i Kosmetologia.

Co najważniejsze, Acthyderm zostało pozytywnie zaopiniowane przez wiele ośrodków na całym świecie (np. z USA, Japonii i Europy). Potwierdzenie skuteczności mezoporacji uzyskano również na oddziale rehabilitacji w Warszawskim Szpitalu Praskim oraz w wielu centrach chirurgii plastycznej. Amerykańska organizację FDA (Food and Drug Administration / Agencja ds. Żywności i Leków) zaopiniowała urządzenie do mezoporacji Acthyderm i dopuściła do obrotu jako alternatywne do iniekcji podskórnych.

Mezoporacja Acthyderm posiada ponad 20 Certyfikatów potwierdzających skuteczność działania oraz bezpieczeństwo pacjenta.

Certyfikaty i wyróżnienia wydały m.in.:
• FDA,
• ISO 9001,
• ISO13485 NEMKO,
• CE 0470 CERMET,
• CE 0470 NEMKO,
• HEALTH CANADA,
• TUV 60601,
• KFDA,
• GOST CERTIFICATE,
• TRADEMARK JAPAN,
• PATENT 0001327178,
• MINISTERO DELLA SALUTE

 

Masz pytania? Chcesz zostawić komentarz?

Mobile version: Enabled