Ładownie ... Loading depends on your connection speed!

Kosmetyki profesjonalne do mezoporacji i mezoterapii bezigłowej.
Stosuj oryginalne włoskie kosmetyki do mezoporacji.

Oryginalne włoskie kosmetyki do mezoporacji Acthyderm to gwarancja większej skuteczności każdego zabiegu niż przy zastosowaniu zamienników. Postaw na najwyższą jakość i efekty działania od pierwszego zabiegu. Oryginalne kosmetyki do mezoporacji Acthyderm linii BioLine […] (Revilase, BioTone, BioViso, Trophoderm i in.) oraz linii Mesofill [] (Visage, Tone, Botofill, Luminance i in.) zostały opracowane przez Renato Torre i jego zespół badawczy. To również oni stworzyli rewelacyjne urządzenie do mezoporacji Acthyderm, które jako jedyne urządzenie do mezoporacji otrzymało tak wiele nagród, wyróżnień i certyfikatów. Dlaczego więc miałabyś / miałbyś stosować inne kosmetyki, których budowa i kompozycja nie są dostosowane do tego urządzenia lub których pochodzenie nie jest w pełni jasne? Jeśli nie masz zaufania do kosmetyków opracowanych przez Renato Torre – twórcę mezoporacji Acthyderm to dlaczego właściwie stosujesz to urządzenie?

Możesz próbować nawilżyć skórę wodą przy użyciu mezoporacji, jednak niestety, to ci się nie uda, nie tędy droga do zdrowej i nawilżonej skóry. Możesz próbować stosować zamienniki oryginalnych preparatów jednak to również nie będzie najlepszy pomysł i sposób by Twój klient – pacjent był zadowolony. Najlepszym sposobem zdobycia stałych, zadowolonych klientów, takich klientów, którzy będą polecać Twoje usługi, jest stosowanie oryginalnych preparatów do mezoporacji Acthyderm, gdyż tylko one gwarantują rewelacyjne efekty od pierwszego zabiegu.

Oryginalne kosmetyki do mezoporacji Acthyderm.

„Ojcem” oryginalnych kosmetyków i urządzenia jest ta sama osoba.

Zarówno kosmetyki linii BioLine jak i kosmetyki linii Mesofill zostały opracowane przez tą samą osobę dr Renato Torre. Jednak co najważniejsze to również Renato Torre wraz ze swoim zespołem naukowym zaprojektowali, wynaleźli i opatentowali urządzenie do mezoporacji Acthyderm. Kto może lepiej znać to urządzenie, jego potrzeby i możliwości jeśli nie sam twórca i wynalazca? Nikt nie jest w stanie zaoferować Wam lepszych kosmetyków niż sam twórca urządzenia do mezoporacji Acthyderm.

Najlepsze zaplecze techniczne, naukowe i badawcze.

Twórcy kosmetyków i urządzenia do mezoporacji Acthyderm to naukowe autorytety, to osoby, które na co dzień zajmują się problematyką anty-aging. We współpracy z twórcami kosmetyków i urządzenia do mezoporacji Acthyderm uczestniczą najlepsze ośrodki badawcze na całym świecie, uniwersytety i uczelnie. Wśród nich należy wymienić: National Research Council, Ministerstwo Edukacji (Włochy), Akademia Medyczna Anti-Aging (MAGISTRA ANTIAGING MEDICAL ACADEMY), Klinika Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Plastycznej II Uniwersytetu w Neapolu, Uniwersytet Fryderyka II w Neapolu.

Dodatnia jonizacja kosmetyków.

Oryginalne kosmetyki do mezoporacji Acthyderm są jonizowane dodatnio, jest to bardzo ważne w zabiegach mezoporacji. Jak wiesz elektropulsacja i wykorzystanie jonów dodatnich (kationów) to jeden z elementów skutecznego podskórnego transportu substancji aktywnych. Oryginalne kosmetyki są „naładowane” dodatnio – mają jonizację kationów, dzięki temu są skutecznie i łatwo transportowane w głębokie partie skóry, co jest przecież podstawą efektywności każdego zabiegu. Jonizacja dodatnia kosmetyków i przepływ jonów to jedna z fundamentalnych podstaw działania mezoporacji Acthyderm.

Przetestowane dermatologicznie.

Oryginalne kosmetyki do mezoporacji Acthyderm są przetestowane dermatologicznie i taka informacja widnieje na opakowaniu. Jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo Twoich klientów? Powinno być jednym z priorytetów prawda? Przeprowadzenie testów dermatologicznych jest poświadczone przez producenta oraz przez uniwersytet we Włoszech gdzie opracowywano mezoporację: Universita degli Studi di Napoli Federico II.

Niezrównana jakość i skuteczność.

Najwyższa skuteczność każdego kosmetyku zachowana jest dzięki odpowiednio dobranym składnikom i wieloletnim badaniom naukowym. To również gwarancja skuteczności terapii, a widoczne efekty zauważalne są już od pierwszego wykonanego zabiegu. Ufasz producentowi urządzenia Acthyderm? Zaufaj mu również w kwestii kosmetyków! Uważasz, że zamienniki są lepsze? Może powinnaś / powinieneś zmienić również urządzenie?

Polecane przez producenta Acthyderm.

Wielokrotność testów i badań doprowadziły do stworzenia optymalnej kompozycji koktajlu zabiegowego, dlatego producent Acthyderm z całą odpowiedzialnością poleca oryginalne kosmetyki, jako te, które swoim działaniem i budową molekularną są jedynymi, odpowiednimi do stosowania w terapii mezoporacji dla osiągnięcia najlepszych efektów i pełnego zadowolenia każdego pacjenta. Uważasz, że zamienniki są lepsze bo są rzadsze, a tym samym wygodniejsze? Nie idź na łatwiznę, gdyby producent uznał, że powinny być rzadsze, takie by je zrobił.

Specjalistyczne, selekcjonowane komponenty.

Odpowiednio dobrany skład koktajli do mezoporacji to gwarancja skuteczności, znajdziemy tu składniki najwyższej jakości, w najlepszych proporcjach i stężeniach, ich działanie zostało potwierdzone naukowo. Czy myślisz, że skopiowanie wybranych składników z oryginalnego preparatu włoskiego i umieszczenie ich w jakimś zamienniku rozwiązuje kwestie działania preparatu? A co z proporcjami i synergicznym działaniem tych składników. W przypadku oryginalnych włoskich preparatów masz gwarancję, że otrzymujesz produkt o najwyższej możliwej skuteczności działania.

Konkurencyjna cena.

Oryginalne kosmetyki są w podobnej cenie do rozprowadzanych na rynku wszelkiego typu szeroko reklamowanych zamienników i podróbek więc dlaczego masz rezygnować z jakości zabiegów mezoporacji i skuteczności działania wprowadzanych kosmetyków? Nie ma żadnego powodu, dla którego miałabyś / miałbyś oferować swoim klientom produkty, których skuteczność jest, delikatnie mówiąc, wątpliwa. Konieczność wykonania większej ilości zabiegów, to nie więcej pieniędzy dla Ciebie, to mniejsze zadowolenia klienta, które przekłada się bezpośrednio na mierne opinie o zabiegach i mniejszą ilość klientów – tak więc w ostateczności to mniej pieniędzy dla Ciebie.

Oryginalne kosmetyki do mezoporacji Acthyderm to pewność efektów.

Dlaczego stosowanie oryginalnych kosmetyków do mezoporacji Acthyderm jest takie ważne? Odpowiedź jest naprawdę prosta. Oryginalne kosmetyki są produkowane przez tą samą firmę, która produkuje urządzenie do mezoporacji. Czyż może istnieć bardziej znacząca rekomendacja? Oryginalne kosmetyki stosowane są na całym świecie, ich skuteczność jest potwierdzona w milionach zabiegów na tak wymagających rynkach jak USA, Japonia, Europa Zachodnia i Wschód. Oryginalne kosmetyki to również bezpieczeństwo i gwarancja efektu od pierwszego zabiegu.

Wybierz oryginalne włoskie kosmetyki do mezoporacji Acthyderm.
Zapoznaj się z naszą pełną pełną ofertą …

Moglibyśmy stosować zamienniki, wtedy na pewno byśmy częściej widzieli tą samą klientkę w danym salonie czy gabinecie, jednak równie pewnym byłby fakt, że nie poleciłaby ona tych zabiegów żadnej dobrej znajomej, bo była by po prostu niezadowolona z efektów. Wtedy zamiast pozbycia się zmarszczek, cellulitu czy zwiotczałej skóry na brzuchu, pozbyła by się jedynie zawartości portfela. Dla właścicieli salonów taka sytuacja wpłynęła by zdecydowanie na złe postrzeganie zabiegów mezoporacji. W ten sposób zabiegi mezoporacji zostałyby zakwalifikowane przez niezadowolonych klientów jako, nie działające, szeroko reklamowane i nic nie warte kolejne „cuda” kosmetyczne, a przecież nie o to chodzi.

Masz w swoim salonie / gabinecie urządzenie do mezoporacji Acthyderm? Świetnie, masz prawdziwego mercedesa wśród najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń kosmetycznych. Jedyne, czego Ci jeszcze potrzeba to naprawdę działających kosmetyków, które rewelacyjnie działają od pierwszego zabiegu.

Masz pytania? Chcesz zostawić komentarz?

Mobile version: Enabled