Ładownie ... Loading depends on your connection speed!

Kosmetyki profesjonalne do mezoporacji i mezoterapii bezigłowej.
Oryginalne kosmetyki do mezoporacji w wybranych salonach w Polsce.

Skuteczność zabiegów mezoporacji zależy przede wszystkim od wysokiej jakości kosmetyków. Mezoporacja Acthyderm to jedynie rewelacyjny sposób na wtłoczenie dużych ilości specjalistycznych kosmetyków i substancji aktywnych. Jednak, to właśnie dzięki oryginalnym kosmetykom do mezoporacji Acthyderm możliwym jest osiągnięcie pożądanych efektów szybko i bezpiecznie. Oferowane przez nas kosmetyki do mezoporacji są produkowane i rekomendowane przez producenta urządzenia do mezoporacji Acthyderm. Co więcej, ta sama osoba – dr Renato Torre, który opracował urządzenie do mezoporacji Acthyderm, opracował również dedykowane dermokosmetyki do tego urządzenia, zarówno kosmetyki linii BioLine, jak i kosmetyki linii Mesofill.

Drogi Kliencie

Decydując się na zabieg mezoporacji Acthyderm pytaj, pytaj i jeszcze raz pytaj, jakie kosmetyki są stosowane w danym salonie / gabinecie kosmetycznym. To bardzo ważne, gdyż skuteczność zabiegów mezoporacji i ilość przeprowadzonych zabiegów zależą od kosmetyków – substancji aktywnych wtłaczanych w Twoje ciało. Oryginalne włoskie kosmetyki, dedykowane do mezoporacji Acthyderm gwarantują Ci szybkie efekty a więc zadowolenie i oszczędności.

Nie prezentujemy tutaj salonów kosmetycznych, które zaopatrują się u nas w oryginalne włoskie kosmetyki i wykorzystują je do innych zabiegów niż mezoporacja Acthyderm, taka lista była by zbyt długa.

Poniższa lista wskazuje jedynie, które z salonów zaopatrują się w oryginalne włoskie kosmetyki i prezentuje jedynie salony wykonujące zabieg mezoporacji Acthyderm. Ta lista nie wskazuje, które z salonów wykonują zabiegi wyłącznie z użyciem włoskich kosmetyków. Decyzja, co do stosowanego kosmetyku, zależy wyłącznie od właścicieli tych salonów. Do Państwa natomiast należy decyzja czy chcecie, aby zabieg był wykonany z użyciem zamienników czy oryginalnych włoskich kosmetyków. Przed każdym zabiegiem pacjent ma prawo do osobistego sprawdzenia, jaki kosmetyk zostanie u niego zastosowany.

woj. dolnośląskie

Wrocław, Salon Urody INSPIRACJA www.saloninspiracja.pl
Wrocław, Studio Urody ESSENZA www.studioessenza.pl
Wrocław, Klinika Zdrowia i Urody PROFESJA www.klinika-profesja.pl
Wrocław, Instytut Urody Beauty Derm www.instytutbeautyderm.pl
Wrocław, Katarzyna Supranionek, Kosmetolog wizażyska www.supranionek.com

woj. lubuskie

Gubin, Dietetyk A.Polańska www.dietetykgubin.pl

woj. łódzkie

Kutno, Centrum Medyczne DERMEX, www.nzozdermex.pl

woj. małopolskie

Kraków, Garden Spa, www.gardenspa.pl
Kalwaria Zebrzydowska, Salon kosmetyczny FEMA, ul.Zjednoczenia 22 A, tel. 33 876 55 52

woj. mazowieckie

Warszawa, Bonzai Beauty & Spa, www.bonzai-spa.pl
Warszawa, Triclinium Klinika Zdrowia www.triclinium.pl

woj. opolskie

Opole, Salon kosmetyczny YASODA, www.yasoda.pl

woj. podkarpackie

Stalowa Wola, Gabinet Kosmetyki Estetycznej Sara, www.studiourodysara.pl

woj. podlaskie

Białystok, Studio Urody Ladies www.ladies-studiourody.pl

woj. pomorskie

Gdańsk, Salon Fryzjersko – Kosmetyczny BlueSun www.pieknaskora.com
Gdańsk, Studio Wellness www.studio-wellness.pl

woj. warmińsko-mazurskie

Olsztyn, Klinika LOOK MED www.look-med.pl

woj. wielkopolskie

Poznań, Studio Fryzur i Urody “KALLOS DAMIANO” www.kallosdamiano.pl
Natura Spa, Centrum Promocji Zdrowia i Urody, Ul. Wolności 30, 62-045 Pniewy

6 Responses to Oryginalne kosmetyki do mezoporacji w wybranych salonach w Polsce.

 1. Iza / Odpowiedz

  14/02/2014 at 18:41

  Witam,
  czy w Szczecinie lub okolicy nie ma ani jednego gabinetu, który wykorzystuje Państwa urządzenia i preparaty?
  Pozdrawiam
  Iza

 2. Iwona / Odpowiedz

  01/04/2014 at 15:41

  Witam, ja spytam podobnie jak poprzedniczka. Czy w Mińsku Mazowieckim ktoś wykonuje mezoprację korzystając z Państwa kosmetyków? Pozdrawiam Iwona

  • Admin / Odpowiedz

   01/04/2014 at 16:29

   W Mińsku Mazowieckim był salon, który wykonywał mezoporację Acthyderm. Po telefonie do właścicielki dowiedzieliśmy się, że zainteresowanie mezoporacją bardzo zmalało i zabiegi te nie są już wykonywane w tym salonie. Wg naszej wiedzy pracowali na polskich kosmetykach czego skutkiem jest zaprzestanie wykonywania mezoporacji. Zapewne czeka to wszystkie salony, które nie zdecydują się na najwyższą jakość i bezpieczeństwo zabiegów, które można zaoferować przy użyciu włoskich kosmetyków. Przykro nam, że ze względu na niską jakość zamienników stosowanych przez niektóre salony traci na tym opinia dot. mezoporacji jako zabiegu naprawdę skutecznego.

   Jeśli jednak ma Pani w Mińsku Mazowieckim ulubioną kosmetyczkę, proszę poprosić ją by zapoznała się z naszą ofertą kosmetyków z linii Mesofill. Są one zaprojektowane do głębokiej penetracji skóry również dla zabiegów mezoterapii bezigłowej, jonoforezy i sonoforezy. Oczywiście ilość substancji wtłoczonych podczas w.w. zabiegów jest dużo mniejsza niż podczas mezoporacji Acthyderm, jednak nadal dzięki rewelacyjnemu składowi mogą one stanowić doskonałe uzupełnienie wymienionej mezoterapii bezigłowej. Kosmetyki linii Mesofill są obecnie najnowocześniejszymi kosmetykami do mezoterapii bezigłowej na rynku polskim.

 3. paulina / Odpowiedz

  01/06/2015 at 22:58

  witam, czy w Rzeszowie znajde chodz jeden gabinet który wykonuje taki zabieg z uzyciem oryginlnych kosmetykow?
  Pozdrawiam

  • Admin / Odpowiedz

   08/08/2015 at 10:59

   Na stronie http://www.mezoporacja.com/polecamy-salony/ znajdzie Pani adresy salonów, które zamawiają oryginalne włoskie kosmetyki do mezoporacji Acthyderm. Zwracam uwagę, że salony te mogą pracować również na innych kosmetykach wg swojego uznania.

Masz pytania? Chcesz zostawić komentarz?

Mobile version: Disabled