Ładownie ... Loading depends on your connection speed!

Kosmetyki profesjonalne do mezoporacji i mezoterapii bezigłowej.
Idea mezoporacji Acthyderm. Skuteczność i prostota zabiegów mezoporacji.

W tradycyjnej medycynie i kosmetyce estetycznej, nawet najbardziej aktywne składniki, gdy stosowane są powierzchniowo, wnikają tylko w górne warstwy skóry. Skóra stanowi dla nich naturalną barierę. Możemy dysponować najlepszymi i najbardziej skutecznymi preparatami, lecz będą one bezużytecznie, jeśli nie zostaną dostarczone do głębokich partii lub wewnętrznej struktury tkanki lub mięśnia.

Koniec z igłami, są lepsze metody.

Do tej pory najlepszym rozwiązaniem był transport leków i preparatów kosmetycznych za pomocą igły i strzykawki. Tylko w ten sposób można było dostarczyć dedykowany preparat tam, gdzie był on najbardziej potrzebny. Jednak technologia kosmetyczna nie stoi w miejscu, pędzi ona w zawrotnym tempie oferując nam zaawansowane technologicznie urządzenia, które otwierają nam nowe możliwości w zakresie specjalistycznych zabiegów kosmetycznych. Takim rewolucyjnym urządzeniem jest urządzenie do mezoporacji Acthyderm.

Transport leków i kosmetyków, dogłębnie i bez bólu

Mezoporacja Acthyderm opiera się na procesie zwanym HTD © (ang. Hypodermic Transdermal Delivery) – przezskórnym transporcie , mogą to być leki lub dermokosmetyki. Jest to obecnie najbardziej zaawansowana technologia dostarczania specjalistycznych preparatów i składników aktywnych, w głębokie partie podskórne bez bólu, eliminując wszelkie komplikacje wynikające ze standardowych zabiegów iniekcyjnych. Im bardziej bezpośrednio zadziałamy na problem kosmetyczny lub medyczny tym lepsze osiągniemy wyniki i efekty danego zabiegu kosmetycznego lub medycznego.

Szybko, bezpiecznie i w krótkim czasie

Acthyderm jest łatwy w użyciu, a chcąc dostarczyć lek lub dermokosmetyk w głębokie partie podskórne nie trzeba już igły i strzykawki. Zabieg mezoporacji Acthyderm jest szybki i niezwykle skuteczny, a jeśli użyjemy odpowiednich preparatów, gwarantuje widoczne rezultaty już po przeprowadzeniu pierwszej sesji.

Rewelacyjna skuteczność Acthyderm

Mezoporacja Acthyderm. Urządzenie do mezoporacji Acthyderm.

Badania kliniczne nad pracą urządzenia Acthyderm wykazały, że ilość dostarczonego leku lub dermokosmetyku do skóry jest porównywalna do wstrzykiwań. Amerykańska jednostka FDA (Food and Drug Administration / Agencja ds. Żywności i Leków) zaklasyfikowała tą technologię jako alternatywną do wstrzyknięć podskórnych. Głębokość penetracji i dawkowania aktywnych składników dostarczonych do obszaru docelowego badano w kilku międzynarodowych uniwersytetach i za pomocą wielu systemów.

Urządzenie Acthyderm porównywano również do innych, konkurencyjnych urządzeń i technologii, jednak dowiedziono, że tylko Acthyderm może zapewnić taką jakość i zaawansowanie technologii, dzięki której może być alternatywą dla mezoterapii igłowej. Acthyderm zdecydowanie przewyższa inne urządzenia takimi parametrami jak wydajność, głębokość penetracji, ilość dostarczonych substancji, czas dostawy i selektywność.

Wygoda i prostota zabiegów urządzeniem Acthyderm

Pomimo szerokiego pola zastosowań urządzenia do mezoporacji Acthyderm wykonywanie zabiegów jest proste i w rękach wprawnej kosmetolog przynosi zaskakujące rezultaty już od pierwszego użycia. Każdy zabieg trwa około 20 minut, jest bezbolesny i brak jest surowych przeciwwskazań.

Stosując oryginalne i rekomendowane – a tym samym najbardziej skuteczne kosmetyki, efekty często widzimy już po pierwszzm zabiegu. Jednak tak jak w przypadku innych zabiegów kosmetycznych do uzyskania w pełni satysfakcjonujących wyników zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów. Rekomendowane jest od 5 do 8 zabiegów w zależności od wymagań, jakkolwiek wyniki zależą od stopnia nasilenia takich czynników jak stan cellulitu lub głębokość zmarszczek.

Parametry stosowane podczas zabiegów są dopasowane do potrzeb każdego pacjenta i lekarz lub kosmetolog może dostosować intensywność leczenia lub terapii, tak aby wyeliminować ewentualny dyskomfort. Po każdym zabiegu można powrócić do normalnej aktywności, bez przestojów, gdyż zabiegi mezoporacji z urządzeniem Acthyderm nie wymagają żadnych okresów rekonwalescencji.

Masz pytania? Chcesz zostawić komentarz?

Mobile version: Disabled