Ładownie ... Loading depends on your connection speed!

Kosmetyki profesjonalne do mezoporacji i mezoterapii bezigłowej.

Pokazuje wszystkich 3

list
grid
Mesofill SLIM. Usuwanie tkanki tłuszczowej.

Mesofill SLIM

Formuła kosmetyku Mesofill SLIM została zaprojektowana do zabiegów usuwania i redukcji złogów tłuszczu oraz do modelowania sylwetki. Mesofill SLIM zawiera unikalną kompozycję składników aktywnych, które stymulują lipolizę – usuwanie komórek tłuszczowych, dzięki czemu możliwa jest redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej w szczególnie problematycznych miejscach. Ponadto, formuła ta zawiera wysoce aktywne składniki, które poprawiają jędrność i elastyczność skóry.

Pojemność: 50 ml. i 500 ml.

60zł550zł
Sale!
Serum LIPOLUTION. Usuwanie cellulitu i tkanki tłuszczowej.

Slimming Booster Serum LIPOLUTION

Innowacyjna formuła Mesofill Booster Serum LIPOLUTION przeznaczona jest do polepszania działania lipolitycznego. LIPOLUTION w połączeniu z Mesofill Slim i Mesofill Cell jest stosowany do zwalczania nadzwyczaj uporczywego i trudnego do usunięcia cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej, zwłaszcza w obszarze brody, bioder i brzucha. Zastosowana mieszanka składników w połączeniu z Mesofill Slim i Mesofill Cell działa synergistycznie, dzięki czemu zabieg ten jest jeszcze bardziej efektywny a efekty w krótkim czasie znacznie większe.

Pojemność: 50 ml. Zużycie na zabieg: ok. 5 ml.

420zł 370zł
BioSlim. Usuwanie tkanki tłuszczowej.

BioSlim (BioAdipose)

Zdecydowane wyszczuplanie wybranych obszarów z nadmiarem tkanki tłuszczowej. BioSlim jest skuteczną formułą likwidującą miejscowe złogi lipidowe. Aktywne składniki preparatu: zielona kawa, guarana, gorzka pomarańcza, aloes, to zaledwie część biologicznych aktywatorów, jakie zawiera emulsja BioSlim, która z dużą łatwością penetruje skórę, redukuje cellulit oraz wywołuje efekt drenowania, odchudzania i modelowania skóry.

Pojemność: 60 ml.

55zł
Mobile version: Disabled