Ładownie ... Loading depends on your connection speed!

Kosmetyki profesjonalne do mezoporacji i mezoterapii bezigłowej.

Pokazuje wszystkich 4

list
grid
Mesofill TONE. Ujędrnienie i odżywienie skóry.

Mesofill TONE

Mesofill TONE to wysoce skoncentrowana formuła, która nawilża i doskonale rewitalizuje skórę. Zawiera aktywne składniki, które udoskonalają wygląd estetyczny i ścisłość naskórka wykazując silne działanie ujędrniające. Zaleca się do stosowania w okolicach brzucha, biustu, ud, bioder, pośladków i innych problemowych okolic. Dzięki temu produktowi skóra natychmiast zyskuje gładszy, zdrowszy i młodszy wygląd. Mesofill TONE jest nowoczesnym preparatem liftingującym oraz ujędrniającym stosowanym do twarzy i całego ciała.

Pojemność: 50 ml. i 500 ml.

60zł550zł
Sale!
Serum VOLUMINE. Zwiększanie objętości, wypełnianie.

Body shaping and firming Booster Serum VOLUMINE

Rewelacyjne serum VOLUMINE to nowoczesny preparat powodujący zwiększenie objętości w pożądanych partiach ciała, przy użyciu własnych komórek tłuszczowych. Bazując na naturalnych pochodnych roślin, produkt ten stymuluje różnicowanie i proliferację (namnażanie) komórek tłuszczowych oraz ułatwia gromadzenie lipidów. Pomaga zwiększyć objętość tkanki tłuszczowej, dając bardziej pełną, kształtną i zgrabną sylwetkę.

Pojemność: 50 ml. Zużycie na zabieg: 2 – 5 ml.

420zł 370zł
BioTone. Ujędrnienie, odżywienie skóry.

BioTone (BioMuscle)

BioTone (inna nazwa handlowa to BioMuscle) jest preparatem liftingującym oraz ujędrniającym stosowanym do twarzy i ciała wykorzystywanym przy zabiegu mezoporacji. Zawiera aktywne serum, które udoskonala wygląd estetyczny i ścisłość naskórka. Prolina dostarcza naskórkowi ładnego kolorytu i odporności, spirulina z drzewa morskiego wiąże w naskórku wszystkie proteiny, które poprawiają wygląd skóry. W składzie znajdziemy również m.in.: elastynę, kreatynę, L-karnitynę, kolagen, retinol oraz olejek migdałowy.

Pojemność: 50 ml.

55zł
BioSeno. Ujędrnianie, powiększanie biustu.

BioSeno (BioBreast)

Dodająca objętości i jędrności tonizująca formuła do biustu. Efektywne połączenie składników aktywnych sprawia, że koktajl ten, wprowadzany metodą mezoporacji, jest niezwykle skuteczny w poprawie wyglądu biustu.

Pojemność: 70 ml.

55zł
Mobile version: Disabled