Ładownie ... Loading depends on your connection speed!

Kosmetyki profesjonalne do mezoporacji i mezoterapii bezigłowej.

Pokazuje wszystkich 4

list
grid
Mesofill TONE. Ujędrnienie i odżywienie skóry.

Mesofill TONE

Mesofill TONE to wysoce skoncentrowana formuła, która nawilża i doskonale rewitalizuje skórę. Zawiera aktywne składniki, które udoskonalają wygląd estetyczny i ścisłość naskórka wykazując silne działanie ujędrniające. Zaleca się do stosowania w okolicach brzucha, biustu, ud, bioder, pośladków i innych problemowych okolic. Dzięki temu produktowi skóra natychmiast zyskuje gładszy, zdrowszy i młodszy wygląd. Mesofill TONE jest nowoczesnym preparatem liftingującym oraz ujędrniającym stosowanym do twarzy i całego ciała.

Pojemność: 50 ml. i 500 ml.

60zł550zł
Sale!
Serum Q-10 Compact. Ujędrnianie skóry.

Firming and Lifting Booster Serum Q-10 COMPACT

To wysoce skoncentrowane serum Q-10 COMPACT zawiera składniki, które ujędrniają i poprawiają biologiczną elastyczność skóry, jak również ją wzmacniają. Q-10 COMPACT działa także niezwykle efektywnie jeśli chodzi o wiotkość skóry oraz redukcję zmarszczek. To serum powoduje także zwiększenie produkcji włókien kolagenowych i elastynowych, redukuje oznaki przedwczesnego starzenia się, tonuje oraz wygładza skórę, nadając jej sprężystości i elastyczności typowej dla młodzieńczego wyglądu. W połączeniu z Mesofill TONE, serum Q-10 COMPACT działa synergistycznie, dając tym samym jeszcze lepsze efekty po zabiegu.

Pojemność: 50 ml i 30ml. Zużycie na zabieg: ok. 1-5 ml.

420zł 370zł
Sale!New!
Serum VESSELCARE. Pękające naczynka, trądzik różowaty.

Lenitive Booster Serum VESSELCARE

Niezwykle efektywne Serum VesselCare skutecznie przyczynia się do zmniejszenia rumienia cery naczynkowej poprzez obniżenie przekrwienia skóry twarzy, dzięki zawartym składnikom aktywnym o działaniu łagodzącym i odżywczym. Serum VesselCare oferuje konkretne efekty działając na naczynia włosowate i  pobudzając mikrokrążenie na powierzchni skóry twarzy, by w końcu przyczynić się do odbudowy naturalnej bariery obronnej skóry. Widocznym efektem, począwszy od pierwszego zabiegu, jest zmniejszanie efektu cery naczynkowej oraz ogólne ograniczenie zaczerwienienia skóry. Mieszanka składników aktywnych VesselCare używanych w tym serum, w połączeniu z Mesofill Tone działa synergistycznie i maksymalizuje efekty całej kuracji.

Pojemność: 50 ml. Zużycie na zabieg: ok. 1-5 ml.

420zł 370zł
BioTone. Ujędrnienie, odżywienie skóry.

BioTone (BioMuscle)

BioTone (inna nazwa handlowa to BioMuscle) jest preparatem liftingującym oraz ujędrniającym stosowanym do twarzy i ciała wykorzystywanym przy zabiegu mezoporacji. Zawiera aktywne serum, które udoskonala wygląd estetyczny i ścisłość naskórka. Prolina dostarcza naskórkowi ładnego kolorytu i odporności, spirulina z drzewa morskiego wiąże w naskórku wszystkie proteiny, które poprawiają wygląd skóry. W składzie znajdziemy również m.in.: elastynę, kreatynę, L-karnitynę, kolagen, retinol oraz olejek migdałowy.

Pojemność: 50 ml.

55zł
Mobile version: Disabled